Корзина
37 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
SoloMarket

Підбір меблів для дитячої кімнати

Підбір меблів для дитячої кімнати

27.11.15

Коли дитина починає підростати стає необхідним організація для неї особистого простору, в якому вона б могла відчувати себе в безпеці, грати і не «заважати» батькам. Тому варто задуматися про оформлення та ремонт дитячої кімнати або окремого куточка для малюка, якщо питання з квадратними метрами утруднене.

 

При цьому обов'язково потрібно брати до уваги побажання самого «маленького чоловічка». Звичайно, мова йде про досить дорослу дитину, оскільки, будучи зовсім крихіткою, він навряд чи зможе висловити вам свою думку. Дана стаття присвячена тому, як краще зробити ремонт і обставити дитячу кімнату, щоб в ній було максимально комфортно і цікаво.

 

Почнемо з того, що особистий простір для будь-якої людини – це його окремий світ, а для маленького особливо. В ньому має бути безпечно, затишно і красиво. Багато психологів відзначають, що пастельні тони в інтер'єрі в поєднанні з яскравими елементами сприяють розвитку дітей, їхньої фантазії та уяви. Тому «правильно» виконаний ремонт внесе внесок у навчання, творчу і активну діяльність вашого чада. Не обов'язково піддаватися загальним штампах: хлопчикові в дитячу сині шпалери, дівчинці – рожеві. Додайте індивідуальності і фарб. Той же самий принцип стосується і меблів для дитячої кімнати. Вона повинна поєднуватися з заданим стилем, гармоніювати з ним. Хорошим варіантом також буде зонування окремих куточків, які будуть відповідати за різні функції: навчання, гра, сон. Це дозволить раціонально розділити простір і навчить дисципліни. Обов'язково подбайте і про безпеку і стійкість столів, шаф, стільців. Будучи рухомим, малюк може випадково кинути що-небудь на себе або вдаритися. У цьому випадку оптимальним буде використання м'яких накладок, при контакті з якими він не отримає пошкоджень. Важливо простежити і за тим, щоб вся електропроводка і розетки були поза зоною доступу для дитини. А щоб направити енергію маленького чоловічка в «корисне» русло, багато фахівців рекомендують встановлювати шведську стінку, яка є універсальним спортивним тренажером.

 

Існує безліч різноманітних способів прикрасити і оформити дитячу кімнату. Все що необхідно, це врахувати технічні нюанси і обов'язково порадитися з її власником перед проведенням робіт. А коли вони будуть закінчені, дати відстоятися стінам, підлозі і стелі пару днів, для повного зникнення будівельних запахів. Дотримуючи всі ці правила, ви зможете домогтися бажаного результату.

Контакты
 • Телефон:
  +380960660146, Киевстар
  +380996817520, Vodafone,МТС
  +380960660146, пишите на Viber
 • Контактное лицо:
  Виталий
 • Адрес:
  Чернигов, Харьков, Винница, Луцк, Кривой Рог, Светловодск , Киев, Украина
 • Email:
  solomarket.ua@gmail.com