Корзина
27 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
SoloMarket

Кутові шафи-купе

Кутові шафи-купе

27.11.15

Кутові шафи-купе виготовляються переважно з ЛДСП – ламінованої деревинно-стружкової плити. Найбільш важливим конструктивним елементом шаф-купе є механізм ковзання дверей, він складається з направляючих профілів і роликів. Чим надійніше цей механізм – тим довше прослужить шафа.

 

Існує кілька видів кутових шаф-купе: 

Трикутний – встановлюється в кутку, без бічних стінок;

Трапецієподібний – встановлюється в кут, але має одну бічну стінку;

П’ятистінний – встановлюється в кут, але має дві бічні стінки;

Г-образний – це коли в кутку з'єднують дві прямокутні шафи;

Радіусний – аналогічно попереднім видам, встановлюється в кут, але двері і направляючі мають вигнуту або увігнуту форму, такі шафи виглядають дуже гармонійно і нестандартно.

Для того, щоб в кутову шафу-купе встановити розсувні двері, ширина дверного прорізу шафи повинна бути рівна або більше 80 см, але все ж, для комфортного використання шафи рекомендується мінімальна ширина дверного прорізу 120 см.

 

Кутовий шафа-купе може бути як вбудованою, так і корпусною.

Вбудована – це шафа, яка вбудовується у вже існуючу нішу, для неї характерна відсутність задньої стінки і днища, а так само однієї або обох бічних стінок. Направляючі профілі кріпляться до стелі і підлоги. Перевагою такої конструкції є відносна дешевизна і дуже естетичний зовнішній вигляд.

Корпусна – це шафа, має задні і бічні стінки, кришку і днище. Перевага такої конструкції в мобільності, її завжди можна розібрати і продати новому господареві або встановити в будь-яке інше місце (наприклад, при переїзді).

Переваги кутових шаф-купе полягають в тому, що вони максимально ефективно використовують займану площу, в більшості випадків вони не потребують створення спеціальної ніші, так як ця ніша автоматично створюється будь-яким внутрішнім кутом в приміщенні. Кутові шафи-купе ідеально підходять для невеликих приміщень. Зважаючи на широке розповсюдження кутових шаф-купе і технології їх виробництва, в даний час можна легко придбати такі шафи недорого.

 

Розглянемо наявну на сьогоднішній день фурнітуру для кутових шаф-купе. Це всілякі гачки для верхнього одягу, висувні і стаціонарні вішалки для краваток і ременів, висувні сітки для взуття і білизни. Існує навіть така специфічна фурнітура як вішалка для праски, вішалка для пилососа, і гардеробний ліфт (пантограф) – пристосування дозволяє підвішувати одяг як можна вище, тим самим дозволяючи ефективно використовувати верхню частину шафи.

 

Кутову шафу-купе можна встановити в передпокої, дитячій, кухні і навіть в офісі. Для видимого збільшення простору на двері шафи можна встановити дзеркала. Ще один можливий варіант використання кутової шафи-купе, це приховати ним різні вади приміщення, наприклад випирають балки, труби, вентиляційні канали, електричний щит і так далі. Але в такому випадку доведеться виготовляти шафу-купе на замовлення.

 

Перевага шаф на замовлення в тому, що їх можна виготовити будь-яких кольорів, розмірів, будь-якої конструкції, оснастити різноманітною фурнітурою. А значить, таку шафу можна максимально гармонійно вписати в будь-який інтер'єр, реалізувати всі Ваші ідеї щодо ергономіки шафи, врахувати будь-які особливості конструкції в залежності від того, що Ви будете зберігати в ньому, продумати кожну поличку. Ви завжди зможете знайти кутові шафи-купе на замовлення в нашому інтернет магазині.

Контакты
 • Телефон:
  +380960660146, Киевстар
  +380996817520, Vodafone,МТС
  +380960660146, пишите на Viber
 • Контактное лицо:
  Виталий
 • Адрес:
  Харьков, Винница, Днепр, Чернигов, Луцк, Кривой Рог, Светловодск , Киев, Украина
 • Email:
  solomarket.ua@gmail.com