Корзина
37 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
SoloMarket

Меблевий інтернет-магазин

Меблевий інтернет-магазин

27.11.15

Сьогодні придбати м'які меблі можна без особливих зусиль, особливо жителям великих міст, які в будь-який момент можуть відвідати один із найближчих магазинів меблів і зробити покупку. З одного боку, це, безперечно, зручно, але для того, щоб знайти якусь конкретну модель, відповідну певним дизайнерським вимогам, яка має певний трансформуючий механізм, певний відтінок та інші деталі, необхідно відвідати не один десяток таких магазинів, на що, природно, буде витрачено величезну кількість часу.

Сьогодні не кожен може дозволити собі витратити день або два на пошук цього предмета інтер'єру, да і самому покупцеві, перш ніж здійснити покупку вподобаного товару, хотілося б познайомитися з іншими пропозиціями від різних компаній, порівняти ціни, якість, ознайомитися з відгуками. Тому традиційний вид покупки потихеньку здає свої позиції і йде в минуле, а на його місце стає більш зручний і інформативний спосіб купівлі-продажу через інтернет-магазин.

Продаж меблів через Інтернет зручний не тільки з точки зору інформативності і найбільш змістовної пропозиції, це ще й вигідна пропозиція, оскільки реалізація здійснюється без посередників і, звичайно ж, без зайвих націнок, безпосередньо від виробника за найбільш вигідними цінами. 

Тепер кожен може здійснювати покупки, не виходячи з власного будинку або офісу. Це не тільки зручно, але й вигідно, адже ставши постійним інтернет-покупцем, ви стаєте володарем різних подарунків, призів та бонусних знижок. Тут все так само, як і в звичайному магазині, тут діють такі ж правила. 

А залишити замовлення взагалі не становить ніякої праці: заповнюється заявка із зазначенням на вподобану модель, далі ваше замовлення швидко обробляється, з Вами зв'язується менеджер для уточнення певних деталей і ось вже ваша покупка відправляється до Вас.  

По телефону з менеджером також можна обговорити якісь деталі, уточнити термін гарантії та систему розрахунків, все відбувається оперативно і без зайвої метушні. Після надходження коштів на рахунок компанії служба доставки у короткі терміни доставляє вам вашу покупку.

Контакты
 • Телефон:
  +380960660146, Киевстар
  +380996817520, Vodafone,МТС
  +380960660146, пишите на Viber
 • Контактное лицо:
  Виталий
 • Адрес:
  Чернигов, Харьков, Винница, Луцк, Кривой Рог, Светловодск , Киев, Украина
 • Email:
  solomarket.ua@gmail.com